KONST / Litografier / Färglitografier 16636106
nr 1663 6106
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografier, 3 st, Interiörer & Träd. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 52x54 - 80x82 cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2024
kl 19:28:13
2/12 18:14:08
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås